Oferta

Stymulatory tkankowe - naturalny efekt wolumetryczny

Dbamy o skórę na różne sposoby. Stymulatory tkankowe to najnowocześniejsze rozwiązanie kosmetologii. Cały czas zyskuje na popularności. To coś więcej niż mezoterapia igłowa i co innego niż popularnie stosowane wypełniacze. Tego typu zabieg to znacznie więcej. Stymulatory tkankowe jak ich sama nazwa wskazuje „stymulują” naszą skórę do odbudowy. Z wiekiem skóra traci jędrność, elastyczność, zauważmy działanie grawitacji. Mezoterapia igłowa to naturalny proces, który z coraz większym powodzeniem jesteśmy w stanie spowalniać i mu przeciwdziałać. Z tego względu wiele osób decyduje się na taki zabieg. Stosując stymulatory tkankowe, w najprostszych słowach są to preparaty, które pobudzają naszą skórę do lepszej pracy. Grupa tych preparatów posiada w swoim składzie dobrze wszystkim znany kwas hialuronowy oraz dodatki takie jak polinukleotydy (czyli fragmenty DNA) albo peptydy.

Niezawodne stymulatory tkankowe

Tego typu działania prowadzą do poprawy mikrokrążenia oraz zwiększenia metabolizmu komórkowego. Poprzez takie zabiegi na twarz pobudzamy także fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny. Mezoterapię igłową można stosować w każdym wieku. Dobroczynne działanie tego zabiegu przynosi widoczne efekty zarówno u młodych, jak i dojrzałych kobiet. Oprócz zmniejszenia widoczności zmarszczek mezoterapia mikroigłowa przywraca skórze odpowiednie nawilżenie oraz pomaga w walce z przebarwieniami. Żaden ekskluzywny krem do twarzy nie przyniesie Ci takiego rezultatu!

Innowacyjne zabiegi na twarz

Na czym polegają tego typu zabiegi? Stymulatory tkankowe pobudzają do działania fibroblasty – komórki odpowiedzialne za wytwarzanie w naszej skórze kolagenu i elastyny. Włókna kolagenowe są głównym składnikiem budulcowym skóry właściwej. Stymulatory tkankowe stanowią podporę skóry, jak i ochronę włókien elastynowych. Dodatkowo kwas hialuronowy „nawadnia” naszą skórę właściwą od środka. Jedna cząstka kwasu hialuronowego jest w stanie związać do 250 cząsteczek wody.

Sprawdzona mezoterapia igłowa

Skóra pełna blasku? Teraz to możliwe. Mezoterapia igłowa jest jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod regeneracji skóry. Pozwala przywrócić jej piękny i zdrowy wygląd. Zabieg polega na ostrzykiwaniu skóry, specjalnie dobranymi do naszych potrzeb, koktajlami. Mezoterapia igłowa została opracowana w celu ominięcia warstwy rogowej naskórka utrudniającej przenikanie substancji czynnych do głębszych warstw skóry. Substancje aktywne dostarczane w ten sposób, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne w skórze.

Z wiekiem skóra traci jędrność, elastyczność, zauważmy działanie grawitacji. Jest to naturalny proces, który z coraz większym powodzeniem jesteśmy w stanie spowalniać i mu przeciwdziałać. Stosując stymulatory tkankowe w najprostszych słowach są to preparaty które pobudzają naszą skórę do lepszej pracy. Grupa tych preparatów posiada w swoim składzie dobrze wszystkim znany kwas hialuronowy oraz dodatki takie jak polinukleotydy (czyli fragmenty DNA) albo peptydy.

Stymulatory tkankowe pobudzają do działania fibroblasty – komórki odpowiedzialne za wytwarzanie w naszej skórze kolagenu i elastyny. Włókna kolagenowe są głównym składnikiem budulcowym skóry właściwej. Stanowią one podporę skóry jak i ochronę włókien elastynowych. Dodatkowo kwas hialuronowy „nawadnia ” naszą skórę właściwą od środka. Jedna cząstka kwasu hialuronowego jest w stanie związać do 250 cząsteczek wody.

Orientacyjny czas trwania zabiegu: 30-45 minut.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu:

Wskazania:
 • widoczny efekt liftingu,
 • poprawa jędrności skóry,
 • poprawa nawilżenia skóry,
 • profilaktyka starzenia skóry,
 • poprawa owalu twarzy,
 • naturalny efekt wolumetryczny.
Przeciwwskazania:
 • alergia na składniki preparatu,
 • alergie skórne,
 • choroby autoimunologiczne,
 • choroby nowotworowe,
 • okres ciąży i karmienia,
 • leki zmniejszające krzepliwość krwi,
 • skłonność do bliznowców,
 • zakażenia bakteryjne i wirusowe.

 Sam zabieg różni się od klasycznej mezoterapii igłowej w której stosujemy „setki nakłuć”. W zależności od wybranego preparatu mamy różne protokoły zabiegowe. Wszystkie jednak opierają się tylko na paru iniekcjach w odpowiednich miejscach, dzięki czemu czas rekonwalescencji po zabiegu skrócony jest do minimum. Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, w miejscu iniekcji mogą być widoczne grudki, stan ten może utrzymywać się od kilku godzin do kilku dni. Zabieg powtarzamy od dwóch do czterech razy w różnych odstępach czasu, co również jest ściśle uzależnione od zastosowanego preparatu. Efekty utrzymują się od roku do dwóch.

Uczciwie jest wspomnieć, że stymulator to nie klasyczny wypełniacz na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Wychodząc z gabinetu nie będziemy miały wypełnionych zmarszczek. Na końcowy efekt trzeba będzie trochę poczekać. Musimy dać naszej skórze czas na regenerację. My ją stymulujemy do lepszej pracy. W dzień zabiegu nie stosujemy już żadnej pielęgnacji w domu. Ważne aby nie dotykać miejsc iniekcji.

Mezoterapia igłowa

Skóra pełna blasku? Teraz to możliwe

Mezoterapia igłowa jest jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod regeneracji skóry. Pozwala przywrócić jej piękny i zdrowy wygląd. Zabieg polega na ostrzykiwaniu skóry, specjalnie dobranymi do naszych potrzeb, koktajlami.

Mezoterapia igłowa została opracowana w celu ominięcia warstwy rogowej naskórka utrudniającej przenikanie substancji czynnych do głębszych warstw skóry. Substancje aktywne dostarczane w ten sposób, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne w skórze.

Poprawia się mikrokrążenie oraz zwiększa metabolizm komórkowy. Poprzez ten zabieg pobudzamy także fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny.

Mezoterapię igłową można stosować w każdym wieku. Dobroczynne działanie tego zabiegu przynosi widoczne efekty zarówno u młodych, jak i dojrzałych kobiet. Oprócz zmniejszenia widoczności zmarszczek, przywraca skórze odpowiednie nawilżenie oraz pomaga w walce z przebarwieniami. Żaden ekskluzywny krem do twarzy nie przyniesie Ci takiego rezultatu!

Orientacyjny czas trwania zabiegu: 30 - 120 minut.

Wskazania:
 • utrata jędrności skóry,
 • utrata nawilżenia skóry,
 • profilaktyka starzenia skóry,
 • przebarwienia,
 • zmarszczki,
 • cienie i obrzęki pod oczami,
 • cellulit;
Przeciwwskazania:
 • alergia na składniki preparatu,
 • leki zmniejszające krzepliwość krwi  (np. aspiryna),
 • cukrzyca,
 • alergie skórne,
 • ciąża i okres karmienia,
 • choroba nowotworowa,
 • skóra źle tolerująca iniekcję;

 Przed zabiegiem ustala się indywidualne wskazania do mezoterapii igłowej i dobiera się odpowiedni preparat. Następnie wykonywany jest demakijaż i na życzenie pacjenta nakładany jest krem znieczulający Emla (przy zabiegu na całą twarz znieczulenie w cenie, na pojedyncze partie - znieczulenie dodatkowo płatne). Po dokładnej dezynfekcji skóry zaczynamy wykonywać śródskórne wstrzyknięcia preparatu. Iniekcje są wykonywane bardzo krótką i cienką igłą nie powodując przy tym znacznego bólu. Wstrzyknięcia wykonuję się w równych odstępach 0,5 – 4 mm.

Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, mogą być widoczne grudki, stan ten może utrzymywać się od kilku godzin do kilku dni. 

W dzień zabiegu najlepiej nie stosować już żadnej pielęgnacji w domu. Ważne jest aby nie dotykać miejsc iniekcji. Następnego dnia można wykonać makijaż. Chcąc uzyskać satysfakcjonujące efekty, zabiegi należy wykonywać cyklicznie. W zależności od miejsca poddanego zabiegowi i użytego koktajlu, należy wykonać od 3 do 5 zabiegów w odstępach 7-14 dni.

Przed i po zabiegach można stosować kremy z witaminą K. Bezpośrednio po zabiegu nie należy wykonywać makijażu. 

Przed wizytą w naszym salonie prosimy o kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania!

Godziny otwarcia

 • Pon-pt: 9:00 - 18:00
 • Sb: 9:00 - 14:00
 • Ndz: Zamknięte

Kontakt